Проведення біотехнічних заходів на території мисливських угідь має неабияке значення для ведення мисливського господарства та є основним фактором, що визначає його ефективність. Біотехнічні заходи як комплекс різноманітних  господарських робіт,  спрямованих  на поліпшення умов існування,  розмноження та збільшення чисельності мисливських тварин, допомагають  збільшити кормові ресурси, поліпшити умови виведення молодняку на відтворювальних ділянках, керувати територіальним розподілом тварин і знизити їх шкоду лісовому та сільському господарствам.

ТОВ «СМГ СТОХІД»   активно працює над проведенням необхідних охоронних та біотехнічних заходів у межах своїх угідь. Станом на сьогодні більше 20% площі угідь відведено на відтворювальні ділянки, ми облаштовуємо солонці та штучні місця годівлі диких тварин – підгодівельні  майданчики.

Як відомо, розміщення мисливських тварин по території знаходиться в прямій залежності від кількості і якості кормів на ній у всі пори року. Якщо у весняно-літній-осінній період для більшості видів мисливських тварин вистачає природних кормів, то в зимовий період для багатьох видів тварин їх може різко не вистачати. З метою збільшення кормової бази для тварин, більше 30 га угідь підготовлено під весняну сівбу зернових – вівса та кукурудзи, закуплена необхідна сільськогосподарська техніка та знаряддя.

Разом з тим вважаємо, що участь у створенні та поповненні кормової бази мисливських угідь є обов’язком кожного мисливця.


Підгодівля Підгодівля  Біотехнія Єгерська служба
Підгодівля Єгерська служба

Лось на підкормочній площадці Козуля на підкормочній площадці Кабан на підкормочній площадці Фототаксація на підкормочній площадці
Лось на підкормочній площадці Козуля на підкормочній площадці Кабан на підкормочній площадці  Фототаксація на підкормочній площадці

Біотехнія  Біотехнія   Біотехнія Грязьові ванни для звірів 
Підготовленя під весняну сівбу зернових – вівса та кукурудзи Солонець   Грязьові ванни для звірів