Ostatnie wydarzenia

Otwarcie sezonu polowań


Шановні мисливці!

Щиро вітаю Вас з майбутнім відкриттям сезону полювання на хутрового звіра, що відбудеться 3 листопада 2013року! Бажаю Вам багатих угідь, найяскравіших трофеїв, мисливського фарту, незабутніх вражень, бадьорого настрою і веселих друзів.

Пам’ятайте, що полювання – це не лише активний відпочинок, а й неабияка відповідальність, тому дотримуйтесь правил полювання, мисливського етикету та техніки безпеки при поводженні з вогнепальною зброєю.

Ні пуху, ні пера!

Директор ТОВ «СМГ СТОХІД» Шкарапа В.М.


Відкриття сезону полювання на хутрових звірів

3 листопада 2013 року відбудеться відкриття сезону полювання на хутрових звірів. Відповідно до Закону України «Про мисливське господарство та полювання», з метою попередження випадків порушень правил полювання, створення сприятливих умов існування та зменшення впливу фактора неспокою на диких тварин в мисливських угіддях ТОВ «СМГ СТОХІД» встановлено такі строки полювання на хутрових звірів:

- на зайця-русака з 03.11.2013 р. по 26.01.2014 р. включно.
- на лисицю, єнотовидного собаку, вовка - з 03.11.2013 р. до 26.01.2014р. включно. Днем полювання на зайця-русака, єнотовидного собаку, вовка та лисицю є виключно неділя. Денна норма відстрілу зайця-русака одним мисливцем - один заєць, норма відстрілу єнотовидного собаки, вовка та лисиці - не лімітована.Вартість сезонної відстрільної картки на зайця-русака становить 250,00 грн., відстрільна картка для одноразового полювання не передбачена. Бажаючим придбати відстрільну картку слід пред’явити оригінали посвідчення мисливця та щорічної контрольної картки обліку добутої дичини і порушень правил полювання з відміткою про сплату державного мита. Окрім вказаних документів під час здійснення полювання, транспортування або перенесення продукції полювання мисливець повинен мати при собі і пред'являти на вимогу осіб, уповноважених здійснювати контроль у галузі мисливського господарства та полювання такі документи:
- дозвіл на добування мисливських тварин (ліцензія, відстрільна картка, дозвіл на діагностичний та селекційний відстріл тощо);
- відповідний дозвіл на право користування вогнепальною мисливською зброєю у разі її використання;
- паспорт на собак мисливських порід, інших ловчих звірів і птахів у разі їх використання під час полювання. Полювати без належних документів, передбачених ст. 14 Закону України «Про мисливське господарство та полювання», заборонено.

Окрім цього адміністрація ТОВ «СМГ СТОХІД» доводить до відома мисливців, що відкриття сезону полювання на диких парнокопитних тварин переноситься з 26.10.2013 р. на кінець листопада поточного року у зв’язку з подання додаткового ліміту на право їх добування.

З питань придбання відстрільних карток, а також за детальною інформацією щодо полювання просимо звертатись до єгерської служби:

- Потапчук С.М. тел.: 0677289220 (Новорічицька с/р)
- Потапчук С.В. тел.: 0995031359,0976023900 (Морочненська, Сенчицька с/р)
- Вакуліч Л.С. тел.: 0958315799 (Омитська с/р)
- Ященко М.В. тел.: 0668188827 (мисливствознавець ТОВ «СМГ СТОХІД»)

Мисливствознавець ТОВ «СМГ СТОХІД» Ященко М.В.


З метою охорони та відтворення

ТОВ «СМГ СТОХІД» нагадує, що згідно Закону України «Про мисливське господарство», відтворювальна ділянка - це частини мисливських угідь, що визначаються користувачем з метою забезпечення охорони та відтворення мисливських тварин і на яких заборонено полювання. Кожен з користувачів мисливських угідь зобов’язаний відвести під відтворювальні ділянки не менше 20 відсотків від загальної прощі.

Так, згідно Наказу №6 від 25 липня 2013 року, в мисливських угіддях ТОВ «СМГ СТОХІД визначено 3 відтворювальні ділянки в межах Нобельської, Сенчицької та Омитської сільських рад загальною площею 5662,8 га. Територія відтворювальних ділянок позначена відповідними інформаційними банерами. Полювання на відтворювальних ділянках заборонено. Надіємось на Ваше свідоме ставлення до охорони мисливського фонду.

За довідковою інформацією просимо звертатись за телефонами єгерської служби:

+38 099 503 13 59 Потапчук Степан Васильович (Омитська та Сенчицька сільські ради).

Згідно протоколу про спільні дії для попередження браконьєрства під час сезону полювання, підписаного спільно з Державною екологічної інспекцією у Рівненській області, Рівненським обласним управлінням лісового та мисливського господарства, Зарічненським РВ УМВС України в Рівненській області Львівським міжрегіональним управлінням Укрморрічінспекції, Північним регіональним управлінням Державної прикордонної служби України та ДП «СЛАП «Зарічненський держспецлісгосп», ТОВ «СМГ СТОХІД» проводить безстрокову акцію під назвою «Попередимо браконьєрство». Метою акції є попередження випадків незаконного знищення та заподіяння шкоди державному мисливському фонду .

Нагадуємо, що відповідно до статті 43 Закону України «Про мисливське господарство та полювання» та з метою посилення боротьби з браконьєрством, збереження державного мисливського фонду, було затверджено розміри відшкодування збитків, завданих унаслідок порушення законодавства в галузі мисливського господарства та полювання (крім видів, занесених до Червоної книги України (Наказ Мінприроди України та Держкомлісгоспу від 18.07.2007 №332/262):

№ з/п

Вид збитку

Розмір стягнення, гривень

1

Незаконне добування або знищення

ЗВІРІ

Лось
Олень благородний
Кабан
Козуля
Бобер
Куниця лісова і кам’яна
Норка американська
Ондатра
Заєць-русак
Тхір лісовий
Білка

ПТАХИ

Лебідь шипун і кликун
Гуси
Сіра куріпка
Качка
Лиска
Голуби
Кулики
Інші мисливські птахи

За одну особину20000
15000
10000
8000
2600
1500
1500
1000
500
500
1001000
500
500
250
250
250
250
250

2

Знищення (розорення) гнізда, нори, інших жител тварин, бобрової загати

За таксою на відповідний вид тварин, збільшений у два рази

3

Знищення ембріонів мисливських звірів

50% від такси на відповідний вид звіря (за кожен ембріон)

4

Вилучення яєць із гнізда

20% від такси на відповідний вид птаха (за кожне яйце)

5

Знищення або пошкодження біотехнічних споруд (штучних гніздівель, солонців, годівниць, аншлагів та інше)

За фактичною вартістю, збільшеною в три рази

заступник директора ТОВ «СМГ СТОХІД» Глінчук В.П.